T.C. GARA / VICTORY / DINAMO / OLIMPIA

Adresa: GARA: Strada George Coșbuc 2, Brașov 500015 / VICTORY: Sanpetru 507190/ DINAMO - Strada Nicopole 34 / OLIMPIA, Oras: Brasov
Telefon:Gara - 0753010759 / Sanpetru - 0753333398 / Dinamo - 0746189106 / OLIMPIA - 0730112040
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori:
Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 200 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin.


                                
                                
       (1) Claudiu Stegaru                        
                                
             
2-6 7-6 7-6
Vasiliu Florin
                  
 Zsolt Kolumban                              
       
13-06 Duminica 10:00
DINAMO   
6-4 6-3
Vasiliu Florin
                        
 Vasiliu Florin                              
                   
6-3 6-1
Opris Alin
            
                                
       Opris Alin                        
                                
             
17-06 Joi 22:00
T.C. GARA
6-4 6-1
Opris Alin
                  
                                
       Puscasu Marius                        
                         
7-5 6-2
Opris Alin
      
                                
                                
       (2) Bratasanu Angel                        
                                
             
19-06 Sambata 12:00
DINAMO
6-3 6-0
(2) Bratasanu Angel
                  
 Raduly Imre                              
       
13-06 Duminica 14:00
DINAMO
6-2 6-4
Raduly Imre
                        
 Levente Tamas                              
                   
22-06 Marti 19:00
DINAMO
7-6 6-2
Sorin Anisimov
            
                                
       Sorin Anisimov                        
                                
             
19-06 Sambata 09:00
DINAMO
4-6 6-1 6-4
Sorin Anisimov
                  
 Tomescu Robert                              
       
18-06 Vineri 10:00
T.C. GARA   
6-4 6-7 7-5
Robu Mihail
                        
 Robu Mihail