Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori:
Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 200 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin.


                  
                  
     (1) Raduica Silviu /
Marcu Lavinia Florinda
            
                  
         
28-06 Luni 21:00
Olimpia   
6-2 6-4
(1) Raduica Silviu /
Marcu Lavinia Florinda
        
  Dunca Iulian /
Catalin Sirbu
                
     
23-06 Miercuri 21:00
Mc Moni's   
6-4 6-1
Dunca Iulian /
Catalin Sirbu
            
  Traian Rotariu /
Catalin Rotaru
           
09-07 Vineri 21:00
Green Tech   
1-6 7-6 6-3
(1) Raduica Silviu /
Marcu Lavinia Florinda
    
                  
                  
     (2) Iordanescu Traian /
Brener Octavian
            
                  
         
24-06 Joi 21:30
North Herastrau  
6-3 6-1
Catalin Rulea /
Bogdan Dragomiroiu
        
                  
      Catalin Rulea /
Bogdan Dragomiroiu