North Tennis Herastrau / Via Tenis Herastrau/ Mc Moni's / Green Tech / Ramada / Olimpia / One Forest Club

Adresa: Moni's: Str. Primo Nebiolo, nr. 1 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 / Via Herastrau: Sos. Nordului, nr. 7-9 / Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5 / North Herastrau: Sos. Nordului nr.7-9, Sector: Bucuresti
Telefon:Mc Moni's: 0722 335 418 / Green Tech: 0749 338 299 / Ramada: 0729 001 931 / Via: 0721486542 / North Herastrau: 0746126015
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 12 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Foro Italico Roma 2022 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 8-11 jucatori: 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 400 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-7 jucatori:

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.


                                                  
                                                  
         (1) Scinteia Gabriel                                        
                                                  
                 
19-09 Duminica nu inainte de 20:00
North Herastrau   
7-5 2-6 6-2
(1) Scinteia Gabriel
                                
 Cornel Dumitran                                                
         
18-09 Sambata 14:00
North Herastrau   
6-4 1-6 6-2
Cornel Dumitran
                                        
 Laurentiu Nae                                                
                         
23-09 Joi 21:00
North Herastrau   
4-6 6-2 6-0
Marius Anton
                        
 (8) Constantinescu Gabriel                                                
         
19-09 Duminica 12:00
North Herastrau   
7-6 7-5
(8) Constantinescu Gabriel
                                        
 Ovidiu Petrus                                                
                 
21-09 Marti 21:00
Fortius Olimpia   
6-3 7-6
Marius Anton
                                
 Marius Anton                                                
         
19-09 Duminica 14:00
North Herastrau   
6-0 6-3
Marius Anton
                                        
 Marius Raducanu                                                
                                 
27-09 Luni 21:30
North Herastrau   
6-2 6-1
Lacatusu Stefan Andrei
                
                                                  
         (4) Marius Sucala                                        
                                                  
                 
20-09 Luni 21:30
North Herastrau   
6-4 6-3
Lacatusu Stefan Andrei
                                
 Lacatusu Stefan Andrei                                                
         
19-09 Duminica 18:00
North Herastrau   
6-2 7-5
Lacatusu Stefan Andrei
                                        
 Leonard Cristescu                                                
                         
25-09 Sambata 11:00
Green Tech   
6-3 6-1
Lacatusu Stefan Andrei
                        
                                                  
         (5) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
20-09 Luni 16:00
Mc Moni's   
6-4 6-4
(5) Catalinoiu Marian
                                
 Bogdan Dragomiroiu                                                
         
17-09 Vineri 11:30
Mc Moni's   
6-3 6-3
Bogdan Dragomiroiu
                                        
 Capeti Iulian                                       
10-10 Duminica 15:00
Green Tech   
6-3 6-4
Lacatusu Stefan Andrei
        
                                                  
                                                  
         (2) Banica Mihai                                        
                                                  
                 
21-09 Marti 21:00
North Herastrau   
5-7 6-3 7-5
Barbu Valentin
                                
 Barbu Valentin                                                
         
18-09 Sambata 19:00
North Herastrau   
2-6 6-2 6-4
Barbu Valentin
                                        
 Cristian Radu                                                
                         
26-09 Duminica 10:00
Green Tech   
5-7 7-5 6-4
Barbu Valentin
                        
 (7) Catalin Mititelu                                                
         
20-09 Luni 11:00
North Herastrau
6-2 6-2
(7) Catalin Mititelu
                                        
 Popa Marin                                                
                 
21-09 Marti 12:00
North Herastrau
WO
(7) Catalin Mititelu
                                
 Cocan Alexandru                                                
         
20-09 Luni 21:00
Green Tech
WO
Dinescu Andrei
                                        
 Dinescu Andrei                                                
                                 
03-10 Duminica 14:00
Green Tech   
6-3 1-6 6-3
Barbu Valentin
                
                                                  
         (3) Vlad Cornel                                        
                                                  
                 
19-09 Duminica nu inainte de 20:00
North Herastrau   
7-5 6-2
Matei Adrian
                                
 Lucian Valentin Mitrica                                                
         
18-09 Sambata 20:00
North Herastrau   
6-0 6-0
Matei Adrian
                                        
 Matei Adrian                                                
                         
23-09 Joi 20:30
Green Tech   
5-7 4-6 ab
(6) Radu Nastase
                        
                                                  
         (6) Radu Nastase                                        
                                                  
                 
21-09 Marti 21:00
Fortius Olimpia   
7-6 5-7 7-5
(6) Radu Nastase
                                
 Zeciu Marius                                                
         
18-09 Sambata 12:00
Fortius Olimpia   
6-1 6-4
Zeciu Marius
                                        
 Dan Matei