Mc Moni's / Green Tech / North Herastrau/ Ramada / Olimpia / Via Tenis Herastrau / Tracia / Academia Victor Hanescu

Adresa: Moni's: Str. Primo Nebiolo, nr. 1 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 / Via si North Herastrau: Sos. Nordului, nr. 7-9 / Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5 / Academia Hanescu: str. Oltetului, nr. 30, parcul Tei / Tracia: Str. Salubritatii, aeroport Baneasa, Sector: Bucuresti
Telefon:Mc Moni's: 0722 335 418 / Green Tech: 0749 338 299 / North Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099 / Ramada: 0729 001 931 / Via: 0721486542 / Acad. Hanescu: 0734752006 / Tracia: 0761 647 177 / Olimpia: 0770 951 272
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 12 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Foro Italico Roma 2022 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 8-11 jucatori: 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 400 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-7 jucatori:

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.


                                                  
                                                  
         (1) Catalin Rulea                                        
                                                  
                 
20-09 Luni 21:00
North Herastrau   
6-1 6-0
(1) Catalin Rulea
                                
 M. Gheorghe Florin                                                
         
17-09 Vineri 21:30
North Herastrau   
6-1 4-6 6-4
M. Gheorghe Florin
                                        
 Claudiu Dinescu                                                
                         
3-6 6-1 ab
(1) Catalin Rulea
                        
                                                  
         Popovici Mihai                                        
                                                  
                 
19-09 Duminica 18:00
North Herastrau   
6-3 6-2
Buciu Decebal
                                
                                                  
         Buciu Decebal                                        
                                                  
                                 
20-10 Miercuri nu inainte de 14:00
Green Tech   
6-2 6-4
(1) Catalin Rulea
                
                                                  
         (4) Traian T. Rotariu                                        
                                                  
                 
18-09 Sambata 12:00
Mc Moni's   
6-4 6-1
Voicu Nicolae
                                
                                                  
         Voicu Nicolae                                        
                                                  
                         
20-09 Luni 21:00
North Herastrau   
6-1 1-6 6-1
Voicu Nicolae
                        
                                                  
         Andrei Puiu                                        
                                                  
                 
17-09 Vineri nu inainte de 10:30
North Herastrau
6-3 6-3
Eugeniu Vadeanu
                                
                                                  
         Eugeniu Vadeanu                                        
                                         
22-10 Vineri nu inainte de 21:00
North Herastrau   
6-4 6-4
Eduard Stoian
        
                                                  
                                                  
         (2) Vijelie Sorin Eugen                                        
                                                  
                 
18-09 Sambata 14:00
North Herastrau   
6-1 6-4
Eduard Stoian
                                
                                                  
         Eduard Stoian                                        
                                                  
                         
19-09 Duminica 12:00
North Herastrau   
6-2 6-2
Eduard Stoian
                        
                                                  
         Iulian - Alexandru Iacoboaei                                        
                                                  
                 
18-09 Sambata 16:00
North Herastrau   
6-3 7-5
Iulian - Alexandru Iacoboaei
                                
                                                  
         Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                                 
25-09 Sambata 14:00
North Herastrau   
6-1 7-6
Eduard Stoian
                
                                                  
         (3) Mircea Netea                                        
                                                  
                 
19-09 Duminica nu inainte de 14:00
North Herastrau   
6-3 6-4
(3) Mircea Netea
                                
                                                  
         Gabriel Cotruta                                        
                                                  
                         
21-09 Marti 22:00
North Herastrau   
5-7 7-6 7-5
(3) Mircea Netea
                        
                                                  
         Daniel Marinescu                                        
                                                  
                 
19-09 Duminica 18:00
North Herastrau   
7-6 6-7 7-5
Pena Sorin
                                
                                                  
         Pena Sorin