DINAMO

Adresa: Strada Nicopole 34
Telefon:0749201586 - Alex Mosoi; 0746189106 - Roland
E-mail:clubsportivcfr@yahoo.com
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori

Premiu locul 1: medalie + voucher de 600 de lei la Head/Wilson.

Locul 2: medalie 


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  medalie + voucher Head/Wilson 300 de lei;
Premiu pentru locul 2:  medalie.

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: medalie +voucher Head/Wilson 130 de lei. 
Premiu loc 2: medalie



 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Andrei Mihaly3-06-038-18
Calin Tobescu2-12-321-24
Stoica Mihai1-21-418-26
Damsescu Ciprian0-30-23-12
Damsescu Ciprian     2-6 1-6
          16-04 Sambata 18:00, DINAMO
Andrei Mihaly
(3)Stoica Mihai WO
          18-04 Luni 14:00, DINAMO
Damsescu Ciprian
Damsescu Ciprian WO
          17-04 Duminica 16:30, DINAMO
(1)Calin Tobescu
Andrei Mihaly     7-5 6-2
          17-04 Duminica 12:30, DINAMO
(3)Stoica Mihai
(1)Calin Tobescu     6-7 2-6
          15-04 Vineri 20:30, DINAMO
Andrei Mihaly
(1)Calin Tobescu     1-6 6-1 6-4
          16-04 Sambata 14:00, DINAMO
(3)Stoica Mihai
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Alin Mihesan3-06-136-18
Liviu Serbanescu2-15-238-27
Iringo Farkas1-22-419-26
Ionut Taran0-30-616-38
Ionut Taran     6-7 5-7
          19-04 Marti 20:30, DINAMO
Liviu Serbanescu
(4)Iringo Farkas     6-0 6-2
          20-04 Miercuri 20:00, DINAMO
Ionut Taran
Ionut Taran     2-6 1-6
          15-04 Vineri 20:30, DINAMO
(2)Alin Mihesan
Liviu Serbanescu 6-3 6-1
          16-04 Sambata 16:00, DINAMO
(4)Iringo Farkas
(2)Alin Mihesan     0-6 6-4 6-2
          17-04 Duminica nu inainte de 14:30, DINAMO
Liviu Serbanescu
(2)Alin Mihesan     6-1 6-2
          18-04 Luni 10:30, DINAMO
(4)Iringo Farkas