Baza Sportiva Unirea / CLUJANA

Adresa: Drumul Sfântul Ioan 2 , Oras: Cluj Napoca
Telefon:Unirea: 0752 138 464
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori

Premiu locul 1: medalie +  voucher de 600 de lei Head/Wilson campionului sau, cine nu vrea voucher, poate participa la un turneu final alaturi de trei alti campioni din Cluj de la acelasi nivel, cu taxa de turneu de 38 de lei, o grupa de 4, campionul acelei grupe urmand sa mearga la Foro Italico Roma 2023 (zbor + cazare 2 nopti + bilete la meciuri in timpul zilei).

Locul 2: medalie 

Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  medalie + voucher Head/Wilson 300 de lei;
Premiu pentru locul 2:  medalie.

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: medalie + voucher Head/Wilson 130 de lei. 
Premiu loc 2: medalie



 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Razvan Macioca3-04-127-19
Ion-Cristea Octavian2-12-322-24
Ionut Marciuc1-22-423-29
Prima REZERVA0-30-00-0
Ionut Marciuc WO Prima REZERVA
(3)Razvan Macioca     3-6 6-2 5-4 ab
          16-05 Luni 21:00, CLUJANA
Ionut Marciuc
Ionut Marciuc 3-6 6-3 2-6
          20-05 Vineri 19:00, CLUJANA
(1)Ion-Cristea Octavian
Prima REZERVA WO (3)Razvan Macioca
(1)Ion-Cristea Octavian WO Prima REZERVA
(1)Ion-Cristea Octavian     5-7 2-6
          14-05 Sambata 14:00, CLUJANA
(3)Razvan Macioca
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Apahidean Dorin3-06-139-22
Medrea Vladimir2-14-232-29
Ioan Simon1-22-529-37
Razvan Horea Sofroni0-32-628-40
Ioan Simon     1-6 5-7
          17-05 Marti 21:00, Baza Sportiva Unirea
Apahidean Dorin
(4)Razvan Horea Sofroni     4-6 6-1 1-6
          15-05 Duminica 14:00, CLUJANA
Ioan Simon
Ioan Simon     4-6 6-7
          14-05 Sambata 14:00, CLUJANA
(2)Medrea Vladimir
Apahidean Dorin     2-6 6-3 6-1
          14-05 Sambata 14:00, CLUJANA
(4)Razvan Horea Sofroni
(2)Medrea Vladimir     4-6 2-6
          15-05 Duminica 14:00, CLUJANA
Apahidean Dorin
(2)Medrea Vladimir     7-6 6-1
          19-05 Joi 20:00, CLUJANA
(4)Razvan Horea Sofroni