North Tennis Herastrau / Via Tenis Herastrau/ Mc Moni's / Green Tech / Ramada / Olimpia / One Forest Club

Adresa: Moni's: Str. Primo Nebiolo, nr. 1 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 / Via Herastrau: Sos. Nordului, nr. 7-9 / Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5 / North Herastrau: Sos. Nordului nr.7-9, Sector: Bucuresti
Telefon:Mc Moni's: 0722 335 418 / Green Tech: 0749 338 299 / Ramada: 0729 001 931 / Via: 0721486542 / North Herastrau: 0746126015
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau un set cu Victor Hanescu.
Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head/Wilson de 500 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head/Wilson de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.

 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Falceanu Artur Octavian3-02-013-7
Goidescu Daniel2-12-219-17
Gavan Stefan1-20-24-12
Stefan Gheorghe0-30-00-0
Gheorghe Stefan WO
          03-07 Duminica nu inainte de 10:00
Artur Octavian Falceanu
(3)Stefan Gavan WO
          26-06 Duminica 16:00, Academia Victor Hanescu
Gheorghe Stefan
Gheorghe Stefan     WO
          24-06 Vineri 20:00, Ramada
(1)Goidescu Daniel
Artur Octavian Falceanu WO
          28-06 Marti nu inainte de 09:00
(3)Stefan Gavan
(1)Goidescu Daniel     5-7 2-6
          06-07 Miercuri nu inainte de 19:30
Artur Octavian Falceanu
(1)Goidescu Daniel     6-0 6-4
          25-06 Sambata 18:00, Academia Victor Hanescu
(3)Stefan Gavan
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Ciotan Dumitru3-06-140-14
Adrian Matei2-13-324-26
Daniel Dram1-23-426-35
Ioniță Valentin A.0-30-410-25
Adrian Matei     WO
          02-07 Sambata nu inainte de 20:00
A. Valentin Ionita
(4)Daniel Dram     2-6 6-4 2-6
          04-07 Luni nu inainte de 20:00
Adrian Matei
Adrian Matei     1-6 6-4 1-6
          27-06 Luni 20:30
(2)Ciotan Dumitru
A. Valentin Ionita     2-6 5-7
          26-06 Duminica 12:00, Academia Victor Hanescu
(4)Daniel Dram
(2)Ciotan Dumitru     6-0 6-3
          25-06 Sambata 19:00, North Herastrau
A. Valentin Ionita
(2)Ciotan Dumitru 6-3 6-0
          24-06 Vineri 20:00, Tracia
(4)Daniel Dram