Galactic
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Tablou de 32-64 de jucatori:

Locul 1: bilet de avion dus - intors Bucuresti - Paris (Wizzair sau Blueair) + cazare 2 nopti la hotelul IBIS Porte d'Italie (01.11 - 03.11) camera dubla/single + bilet la finala Paris Bercy Masters + CUPA MARE + diploma; se poate oferi si contravaloarea acestui premiu in cosul virtual sau ca voucher Head.

Locul 2: diploma + cupa mica + voucher de 2 nopti de cazare la Hotel Cota 1000 sau Hanul cu Ursi ;

Locul 3 si 4: diplome + voucher Head de 100 RON;

Locul 5-8: voucher de 50 de RON Head

Locul 9-16: un set de mingi Head ATP.

Tablou 17-31 de jucatori:

Locul 1: bilet de avion dus - intors Bucuresti - Paris (Wizzair sau Blueair) + cazare 2 nopti (01-03.11) camera dubla/single la hotelul IBIS Porte d'Italie + bilet la finala Paris Bercy Masters din data de 02.11 + CUPA MARE + diploma; se poate oferi si contravaloarea acestui premiu in cosul virtual sau ca voucher Head.

Locul 2: diploma + cupa mica + voucher de 2 nopti de cazare la Hotel Cota 1000 sau Hanul cu Ursi ;

Locul 3 si 4: diplome + voucher Head de 100 RON;

Tablou 12-16 jucatori:

Premiile de la locul 1 si 2 raman, se renunta la premiile de la locul 3 si 4.

 



                                
 (1) Adrian-Cristian Teodorescu                              
       
07-06 Sambata 12:00
Tracia
6-0 6-2
(1) Adrian-Cristian Teodorescu
                        
 Pavel Tudorel                              
             
08-06 Duminica 13:00
Dinamo   
5-7 6-0 6-3
Claudiu Antonescu
                  
 Claudiu Antonescu                              
       
06-06 Vineri nu inainte de 14:00
Tracia   
6-2 6-3
Claudiu Antonescu
                        
 Raiciu Valentin                              
                   
12-06 Joi 12:00
Tracia   
6-1 6-1
Claudiu Antonescu
            
 (4) Serban Valentin Andrei                              
       
07-06 Sambata nu inainte de 14:30
Tracia
WO
(4) Serban Valentin Andrei
                        
 Claudiu Munteanu                              
             
08-06 Duminica nu inainte de 13:30
Dinamo   
7-6 6-0
(4) Serban Valentin Andrei
                  
 Epure Valentin                              
       
07-06 Sambata 12:00
Dinamo
6-1 4-6 6-1
Epure Valentin
                        
 Jean Christophe Abry                       
22-06 Duminica nu inainte de 15:00
Tracia   
7-5 6-3 6-3
(3) Alexandru Joitoiu
      
                                
 (2) Madalin Ivan                              
       
07-06 Sambata 12:00
Dinamo   
7-6 5-7 6-4
(2) Madalin Ivan
                        
 Florin - Bogdan Dragomirescu                              
             
08-06 Duminica nu inainte de 19:00
Dinamo
WO
(2) Madalin Ivan
                  
 Cretu Bogdan                              
       
06-06 Vineri 12:00
Tracia   
6-4 4-3 ab
Cretu Bogdan
                        
 Crainiciuc Stefan                              
                   
13-06 Vineri 10:30
Tracia   
6-2 6-4
(3) Alexandru Joitoiu
            
 (3) Alexandru Joitoiu                              
       
07-06 Sambata 13:00
Dinamo   
6-2 7-5
(3) Alexandru Joitoiu
                        
 Tinica Neculai-Codrut                              
             
10-06 Marti 12:00
Dinamo   
6-1 6-0
(3) Alexandru Joitoiu
                  
 Mihai Maxer                              
       
09-06 Luni 11:00
Tracia   
6-7 ab
Robert Rizea
                        
 Robert Rizea