Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de peste 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 300 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 200 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou intre 16 si 31 de jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 150 de lei.
Locul 2: diploma + voucher Head 100 de lei.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.
 
Tablou inre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa
Locul 2: diploma

                                
                                
       (1) Cornacel Ion                        
                                
             
07-09 Duminica 17:00
Dinamo   
6-4 6-0
Viciu Emil
                  
 Viciu Emil                              
       
05-09 Vineri nu inainte de 16:30
Tracia   
3-6 7-5 6-4
Viciu Emil
                        
 Stefan Andrei Lacatusu                              
                   
08-09 Luni 19:00
Tenis Club Arcul de Triumf   
6-1 4-6 6-4
Tudor Dumitru Catalin
            
 (4) Ionel Spinu                              
       
06-09 Sambata nu inainte de 18:30
Tracia   
6-0 6-1
Razvan Manea
                        
 Razvan Manea                              
             
07-09 Duminica 17:00
Dinamo   
6-4 6-4
Tudor Dumitru Catalin
                  
 Tudor Dumitru Catalin                              
       
05-09 Vineri 18:30
Dinamo   
6-0 6-3
Tudor Dumitru Catalin
                        
 Florentin Ciuhrii                       
09-09 Marti 19:00
Tenis Club Arcul de Triumf   
6-4 7-6
(3) Crina Smarandache
      
                                
                                
       (2) Florea Serban Radu                        
                                
             
07-09 Duminica nu inainte de 18:30
Dinamo   
3-6 6-0 6-4
Radulescu Vlad
                  
 Cosmin Vlad                              
       
05-09 Vineri nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-4 7-5
Radulescu Vlad
                        
 Radulescu Vlad                              
                   
08-09 Luni 19:00
Tracia   
6-1 6-3
(3) Crina Smarandache
            
 (3) Crina Smarandache                              
       
06-09 Sambata nu inainte de 18:30
Dinamo   
6-2 6-3
(3) Crina Smarandache
                        
 Nicolaescu Valentin                              
             
07-09 Duminica nu inainte de 18:30
Dinamo   
6-4 6-4
(3) Crina Smarandache
                  
 Zamfir Robert Adrian                              
       
06-09 Sambata nu inainte de 18:30
Tracia   
6-1 6-4
Zamfir Robert Adrian
                        
 Razvan Olaru