Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma +  o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: diploma + medalie + o inscriere gratuita
Locul 3-4: diploma + o inscriere gratuita
Locul 5-8: o inscriere gratuita.

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: diploma + medalie + o inscriere gratuita
Locul 3 si 4: diplome + o inscriere gratuita
 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila.
Locul 2: diploma + medalie + 23 de lei in cosul virtual

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: diploma + cupa + inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape-up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: diploma + cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

Daca sunt mai putini de 6 jucatori inscrisi, acestia vor fi intrebati daca doresc sa joace la nivelul urmator, in caz contrar, urmand a li se returna taxa in cosul virtual de pe site.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/

                                
                                
       (1) Manea Razvan                        
                                
             
03-10 Sambata nu inainte de 19:30
Dinamo   
3-6 6-2 6-1
(1) Manea Razvan
                  
 Dragos Pufu                              
       
02-10 Vineri nu inainte de 15:00
Tracia   
2-6 6-4 6-3
Mihai Dragomir
                        
 Mihai Dragomir                              
                   
04-10 Duminica 08:00
Dinamo   
6-3 2-6 6-2
(1) Manea Razvan
            
                                
       Ionel Scirlet                        
                                
             
02-10 Vineri 19:30
Dinamo   
3-6 7-5 6-4
Ionel Scirlet
                  
                                
       Claudiu Manolescu                        
                         
05-10 Luni nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-7 6-3 6-1
Felix Tarcomnicu
      
                                
                                
       (2) Daniel Lazar                        
                                
             
03-10 Sambata 12:00
Dinamo   
6-3 6-1
(2) Daniel Lazar
                  
 Valentin Mantu                              
       
02-10 Vineri nu inainte de 19:30
Tracia   
6-2 6-2
Valentin Mantu
                        
 Necula Carmen                              
                   
04-10 Duminica nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-3 2-6 6-4
Felix Tarcomnicu
            
                                
       Catalin Mititelu                        
                                
             
03-10 Sambata 11:00
Dinamo
WO
Felix Tarcomnicu
                  
 Huzum Alex                              
       
02-10 Vineri 20:00
Dinamo   
6-1 4-6 6-4
Felix Tarcomnicu
                        
 Felix Tarcomnicu