Entry
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA).
 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA). . 

Locul 2: medalie

Tablou de 6-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roma Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma - cazare, avion si intrarea la Mastersul de la Roma).

Locul 2: medalie

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa 

* Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                
                                
       (1) Vilcescu Ciprian                        
                                
             
20-05 Vineri nu inainte de 18:00
Tracia   
6-4 6-1
Monica Stefania Lazar
                  
 Niculaie Bechis                              
       
19-05 Joi 18:00
Hard Work   
6-4 6-2
Monica Stefania Lazar
                        
 Monica Stefania Lazar                              
                   
22-05 Duminica nu inainte de 21:00
Hard Work   
6-0 6-0
Monica Stefania Lazar
            
                                
       (4) Victor Lazar                        
                                
             
21-05 Sambata nu inainte de 17:30
Hard Work   
6-4 4-6 6-3
(4) Victor Lazar
                  
 Andreea Sandulescu                              
       
20-05 Vineri nu inainte de 16:00
Tracia   
3-6 6-3 6-3
Andreea Sandulescu
                        
 Iordanescu Dan                       
27-05 Vineri 19:00
Hard Work   
7-5 6-3
Mihai Luca Bledea
      
                                
                                
       (2) Mihai Cojocaru                        
                                
             
21-05 Sambata nu inainte de 16:00
Tracia   
6-2 6-1
Mihai Luca Bledea
                  
 Mihai Luca Bledea                              
       
19-05 Joi nu inainte de 21:00
Hard Work   
6-0 6-0
Mihai Luca Bledea
                        
 Baltoi Ionut Andrei                              
                   
22-05 Duminica 10:00
Tracia   
6-1 5-0 ab
Mihai Luca Bledea
            
                                
       (3) Huzum George                        
                                
             
21-05 Sambata 11:00
Tracia   
6-1 6-1
(3) Huzum George
                  
 Florea Valeria                              
       
20-05 Vineri 12:00
Tracia   
6-3 6-2
Adina Teodorescu
                        
 Adina Teodorescu