Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: cupa + 75 de lei in cosul virtual. 
Locul 2: medalie



                                
                                
       (1) Sorin Eugen Vijelie                        
                                
             
09-04 Duminica nu inainte de 17:00
DINAMO   
6-2 6-4
Paul Lascu
                  
 Paul Lascu                              
       
08-04 Sambata nu inainte de 19:00
DINAMO   
6-4 5-2 ab
Paul Lascu
                        
 Paul Cambera                              
                   
10-04 Luni 21:00
POWER Tennis Otopeni   
6-3 6-2
Paul Lascu
            
 (4) Traian Radu                              
       
08-04 Sambata nu inainte de 20:00
TRACIA   
6-0 7-6
(4) Traian Radu
                        
 Cristian Pielescu                              
             
09-04 Duminica nu inainte de 14:00
TRACIA   
6-7 6-2 6-4
(4) Traian Radu
                  
 George Iosif                              
       
08-04 Sambata nu inainte de 18:00
TRACIA   
6-4 6-1
George Iosif
                        
 Chiriacescu Virgil                       
14-04 Vineri nu inainte de 21:00
TRACIA   
7-6 6-7 7-5
Paul Lascu
      
                                
                                
       (2) Vasile Nita                        
                                
             
09-04 Duminica nu inainte de 16:00
TRACIA   
6-2 6-3
(2) Vasile Nita
                  
 Capeti Iulian                              
       
06-04 Joi 21:30
DINAMO   
6-0 6-1
Constantin Avram
                        
 Constantin Avram                              
                   
11-04 Marti 21:00
POWER Tennis Otopeni   
6-3 6-2
Florin Iancu
            
                                
       (3) Adrian Badalan                        
                                
             
09-04 Duminica nu inainte de 12:00
TRACIA   
6-1 6-1
Florin Iancu
                  
 Socol-Florescu Mihai                              
       
08-04 Sambata 14:00
TRACIA   
6-1 6-2
Florin Iancu
                        
 Florin Iancu